Відділ освіти
Недригайлівської РДА
Вітаємо працівників освітньої галузі з днем народження: Відділ освіти Недригайлівської РДА   
Каталог статей • Офіційне представництво Президента України
 • Недригайлівська районна державна адміністрація
 • Сайт міністерства освіти і науки України
 • Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

 • Методичний портал • Мої статті [0]
  Накази відділу освіти [58]
  Плани роботи відділу освіти [4]
  Оголошення [34]
  Методичний кабінет [19]
  БДЮТ [56]
  ДЮСШ [1]
  Початкова освіта [33]
  МНВК [9]
  Державні закупівлі [22]
  Дошкільна освіта [8]
  Доступ до публічної інформації [0]
  Листи МОН України [28]
  Листи ОБЛУОН [28]
  Інші листи [10]
  Конкурси [54]
  Накази МОН України [16]
  Охорона праці [3]
  Нормативні документи [1]
  Сектор у справах молоді та спорту [0]
  Громадське обговорення [11]
  ДПА [6]
  Психологічна служба [12]
  Накази МОН України [0]
  Листи МОН України [0]
  Шкільна бібліотека [9]  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Оцініть мій сайт
  Всього відповідей: 293


  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання  Вітаю Вас, Гість · RSS 2018-01-16, 20.32

  Головна » Статті » Конкурси

  У категорії матеріалів: 54
  Показано матеріалів: 21-30
  Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

  Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
       Відповідно до листаНаціонального еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 12.09.2012 № 170 «Про проведення національного етапу Балтійського науково-інженерного конкурсу у 2012-2013 навчальному році» обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю проводить обласний заочний етап зазначеного заходу.

  До участі в Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років включно (9-11 класи).

  Конкурс проходить за такими категоріями: програмування та комп'ютерні технології, математика та прикладна математика, теоретична та експериментальна фізика, техніка, хімія, біологія й науки про навколишнє середовище.

  Для участі в обласному заочному
  етапі конкурсу необхідно до 10 грудня 2012 року надіслати анкету учасника та тези проекту (українською та російською мовами) на електронну адресу:
  unnat_ocpo@ukr.net з темою повідомлення «Балтійський конкурс _(категорія)_(прізвище)».

  За підсумками обласного етапу автори кращих проектів (індивідуальні або командні роботи) отримають право представляти область на національному етапі конкурсу.

  Умови проведення конкурсу додаються.

  завантажити

  Конкурси | Переглядів: 148 | Додав: Nedr_osvita | Дата: 2012-11-26 | Коментарі (0)

  Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 15.11.2012 № 228 «Про культурно-освітній відпочинок учнівської молоді у Всеукраїнському профільному таборі оздоровлення та відпочинку «Юннат» під час зимових канікул у 2013 році» Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОНмолодьспорту України пропонує керівникам освітніх установ співпрацю щодо забезпечення змістовного культурного відпочинку учнівської та студентської молоді під час зимових канікул в м. Києві на базі Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат», а саме:

  • проживання та харчування екскурсійних груп на базі Табору «Юннат» (гуртожиток та їдальня);
  • проведення майстер-класів і тематичних екскурсій в НЕНЦ;
  • допомогу при виборі екскурсійних маршрутів по м. Києву;

  • можливий супровід під час відвідування тематичних виставок, культурно-мистецьких закладів і пам'яток історії та культури м. Києва.

  Витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням дітей під час перебування в таборі, придбанням квитків до екскурсійних об'єктів, проїздом у міському транспорті, а також проведення майстер-класів і тематичних екскурсій по НЕНЦ здійснюються за власний рахунок відпочиваючих та організації, що відряджає.

  Заявки на зимовий відпочинок учнівської молоді надсилаються на e-mail: nenc@nenc.gov.ua, у якій вказується термін перебування м. Києві, кількість учасників.

  У залежності від кількості днів перебування в таборі «Юннат», буде надіслана путівка із детальним кошторисом.

  Керівник делегації має надати копію наказу управління освіти і науки облдержадміністрації про склад делегації, копію страхового полісу про страхування дітей від нещасних випадків на весь період відпочинку (екскурсії) та медичні довідки-дозволи на перебування в дитячому колективі на кожного члена делегації.

  Відповідальність за життя та здоров'я дітей покладається на керівників делегації.

  Контактна інформація: м. Київ, вул. Вишгородська 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Проїзд від центрального залізничного вокзалу м. Києва: маршрутним таксі №558 або № 181 до зупинки "Кінотеатр «Кадр»".

  Детальна інформація - за телефонами: 0(44) 430-02-60; 430-00-64;

  e-mail: nenc@nenc.gov.ua.

  Конкурси | Переглядів: 159 | Додав: Nedr_osvita | Дата: 2012-11-26 | Коментарі (0)

  Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.10.2012 № 3.4/9-1261 «Про проведення Національного туру Міжнародного конкурсу «Енергія і середовище» у грудні 2012 року - січні 2013 року відбудеться заочний обласний етап зазначеного конкурсу.

  Для участі у заочному обласному етапі необхідно до 25 грудня 2012 року надіслати заповнену реєстраційну картку та конкурсну роботу, виконану українською мовою, виключно на електронну адресу оргкомітету: unnat_ocpo@ukr.net.

  У темі листа має бути зазначено «Енергія і середовище», обсяг роботи - до 5 сторінок формату A4 разом з ілюстраціями.

  Спеціальна номінація від компанії «Данфосс TOB» «Роль радіаторного терморегулятора у скороченні викидів С02».

  Номінація для педагогічних працівників «Урок або дидактичний матеріал з теми «Прості енергетичні рішення проти змін клімату».

  З умовами участі в конкурсі можна ознайомитися на сайтах: ocpo.sumy.ua та nenc.gov.ua.

  Конкурси | Переглядів: 357 | Додав: Nedr_osvita | Дата: 2012-11-23 | Коментарі (0)

        Про проведення Всеукраїнської інтернеі-олімпіади «Крок до знань 2013»

  На виконання Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період  до 2014 року (постанова Кабінету Міністрів України від 27.11.2010 №785) Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України оголошує про проведення Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань 2013» (далі - Олімпіада).

  До участі в Олімпіаді запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 12 до 18 років включно (7-11 класи).

  Для участі у Олімпіаді необхідно до 15 лютого 2013 р. зареєструватись на сайті олімпіади (процес реєстрації включає заповнення інформації про учасника та організаційного внеску за участь в заході).

  Олімпіада проводиться в 2 етапи.

  Перший (відбірковий) етап проводиться у формі тестування учасників Олімпіади, що зареєструвались до участі на сайті Олімпіади, з використанням мережі Інтернет в режимі on-line.

  За результатами тестування, учасники, що отримали від 50 до 100 балів по кожному напряму, проходять до другого етапу.

  В другому етапі кожен учасник представлятиме свій науковий проект шляхом розміщення матеріалів на сайті конкурсу (сторінка-презентація проекту) для оцінки та визначення переможців компетентним журі, а також Іншими учасниками другого етапу Олімпіади.

  Адреса оргкомітету: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр. Для довідок; тел. (044) 430-02-60,430-04-91.

  завантажити


  Конкурси | Переглядів: 311 | Додав: Nedr_osvita | Дата: 2012-11-23 | Коментарі (0)

        Доводимо до відома, що Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» проводить конкурси та акції серед школярів та молоді:

  - з 1 листопада 2012 року по 31 січня 2013 року регіональний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру «Напиши листа і поясни, чому вода є цінним природним ресурсом» у рамках 42-го міжнародного молодіжного конкурсу епістолярного жанру;

  - з 1 листопада по 31 грудня 2012 року соціальну акцію «Поділіться теплом із літньою людиною»;

  - з 1 листопада по 20 грудня 2012 року Третю всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!».

  Надсилаємо Положення про регіональний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру «Напиши листа про цінність води для життя», прес-релізи до оголошених акцій. Для широкого інформування учнівської молоді просимо розмістити інформаційні матеріали у навчальних закладах області та сприяти   участі школярів у зазначених заходах.

  завантажити


  Конкурси | Переглядів: 642 | Додав: Nedr_osvita | Дата: 2012-11-23 | Коментарі (0)

          Всеукраїнський фестиваль патріотичної творчості «Червона калина» проводиться на базі санаторію «Червона калина» в селі Жобрин Рівненської області з 12 по 16 грудня 2012 року у номінаціях «Фольклорна (народна) пісня», «Фольклорний (народний) танець», «Сучасна популярна та авторська пісня», «Розмовний жанр».

  До участі у фестивалі запрошуються творчі колективи та окремі виконавці.

  Прийом анкет-заявок здійснюється в електронному вигляді, що подаються
  на електронну адресу
  www.kalinafest.org.ua

            Просимо сприяти участі учнівської молоді, творчих колективів у  зазначеному фестивалі. 

  завантажити


  Конкурси | Переглядів: 297 | Додав: Nedr_osvita | Дата: 2012-11-19 | Коментарі (0)

       Доводимо до вашого відома, що відповідно листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.10.2012 року №1/9-736 «Про проведення дитячого конкурсу «Україна в мініатюрі» з 1 жовтня до 25 січня 2012 року у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах України редакція пізнавально-розважального дитячого журналу «Професор Крейд» проводить дитячий конкурс «Україна в мініатюрі» серед учнів 1-6 класів, віком від 6 до 12 років, їх учителів, керівників позашкільних навчальних закладів та батьків.
     Метою проведення конкурсу є сприяння розвитку творчих здібностей дітей, образного мислення, асоціативної памяті, художньої уяви, фантазії під час створення власних образів у конкурсних роботах; мотивація дітей до художнього пізнання світу; виховання морально-естетичних та вольових якостей, художньо-естетичних смаків та інтересів, працелюбності, ініціативності, активності та самостійності.
  Інформацію про участь у конкурсі подати БДЮТ до 28 грудня 2012 року.

   завантажити


  Конкурси | Переглядів: 269 | Додав: Nedr_osvita | Дата: 2012-11-05 | Коментарі (0)

  Доводимо до відома, що відповідно до листа управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації №04-07/6605 від 30.10.2012 р. та за ініціативи Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України 1 жовтня 2012 року стартував конкурс дитячої творчості «Діти за чисту енергію».

  Метою конкурсу є формування нового світогляду в суспільстві шляхом залучення підростаючого покоління до навчально-практичної діяльності з питань ефективного використання енергетичних ресурсів, пошуку та підтримки обдарованих дітей, сприяння професійному самовизначенню молоді.

  Конкурс проводиться у двох вікових категоріях:

  перша вікова категорія – учні від 6 до 10 років;

  друга вікова категорія – учні від 11 до 16 років.

  Конкурс проводиться у номінаціях «Малюнки» та «Енергоефективні поробки: макети та вироби» для учнів першої вікової категорії, «Фотографія» та «Енергоефективні поробки: макети та вироби» для учнів другої вікової категорії.

  Просимо сприяти участі учнівської молоді у зазначеному конкурсі.

   Інформацію про участь у конкурсі подати у БДЮТ 16 листопада 2012 року.

   завантажити

  Конкурси | Переглядів: 408 | Додав: Nedr_osvita | Дата: 2012-11-05 | Коментарі (0)

  Доводимо до вашого відома, що згідно з листом Національного центру «Мала академія наук України» від 26.10.2012 № 1/3.2-514 «Щодо проведення Всеукраїнської Інтернет-олімпіади Малої академії наук України «Відкрита природнича демонстрація» » у жовтні-грудні 2012 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України проводить ІІІ Всеукраїнську Інтернет-олімпіаду Малої академії наук України «Відкрита природнича демонстрація».

  Метою олімпіади є виявлення, розвиток і підтримка обдарованих дітей; підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін та інформатики; залучення учнів середнього та старшого шкільного віку до науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України.

  До участі в заході запрошуються учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів відповідного віку.

  Для участі в олімпіаді необхідно до 12 листопада 2012 року включно заповнити та надіслати реєстраційну форму на сайт www.vpd.inhost.com.ua та копію заявки на електронну адресу center@ukrpost.net.

   Інформацію про участь у олімпіаді подати у БДЮТ 9 листопада 2012 року.

   завантажити

  Конкурси | Переглядів: 189 | Додав: Nedr_osvita | Дата: 2012-11-05 | Коментарі (0)

  Доводимо до вашого відома, що на виконання завдань державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю щодо міжнародного співробітництва Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проводить відбір учасників і формування делегації від України на XVІІ Білоруську конференцію учнів.

  Для участі у відбірковому етапі Конференції необхідно до 28 грудня 2012 року зареєструватися на сторінці конкурсу http://nenc.gov.ua/bilorus та надіслати копію заявки на електронну адресу center@ukrpost.net.

  Умови участі у конференції розміщено на сайті відділу освіти.

           Інформацію щодо участі у конференції подати у БДЮТ до 20 грудня 2012 року.

  завантажити

  Конкурси | Переглядів: 309 | Додав: Nedr_osvita | Дата: 2012-11-05 | Коментарі (0)

  Відділ освіти Недригайлівської РДА © 2018
  Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело nedrrvo.at.ua

  >1
  Звернути
  Розвернути чат
  Необхідна авторизація
  0