Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 292

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вітаю Вас, Гість · RSS 2017-08-19, 08.39

Головна » 2014 » Червень » 16 » Змагання з легкої атлетики приурочені пам'яті О.О. Лисенка
    15.07
    Змагання з легкої атлетики приурочені пам'яті О.О. Лисенка

12 червня на базі культурно-спортивного комплексу „Колос” відбулися районні змагання з легкої атлетики приурочені пам'яті О.О. Лисенка. В змаганнях взяли участь 9 команд сільських та селищних рад району, фізкультурно-спортивних товариств, спортивної та загальноосвітніх шкіл.

В урочистому відкритті до учасників змагань зі словами привітання звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації Олександр Токаренко - який побажав міцного здоров'я  та чесних перемог учасникам змагань.

За кращий результат учасники змагалися в таких дисциплінах: Біг 100 м., 400 м. – жінки та 800 м. – чоловіки, стрибки в довжину, штовхання ядра. Серед чоловіків в бігу на дистанцію 100 м. - кращим став Грабар Володимир (Коровинської сільської ради), на дистанції 800 м. – Олійник Олександр (ВФСТ „Колос” АПК України), в стрибках в довжину – Єлець Вадим (команда „Освіта”), в штовханні ядра переміг Назаренко Сергій (Коровинської сільської ради). Серед жінок  в бігу на дистанцію 100 м. - кращою стала Михно Алла (Гринівської ЗОШ), на дистанції 400 м. – Сопік Світлана (Недригайлівської селищної ради), в стрибках в довжину перемогу здобула – Михно Алла (Гринівської ЗОШ), в штовханні ядра перемогла Шкряда Олена (Гринівської ЗОШ).

В командному заліку перше місце зайняла команда Коровинської сільської ради, друге місце команда „Освіта”, третє місце команда ВФСТ „Колос” АПК України.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями районного комітету профспілок працівників освіти.

Категорія: Новини | Переглядів: 231 | Додав: Nedr_osvita | Рейтинг: 0.0/0