Відділ освіти
Недригайлівської РДА
Вітаємо працівників освітньої галузі з днем народження: Відділ освіти Недригайлівської РДА   



































  • Офіційне представництво Президента України
  • Недригайлівська районна державна адміністрація
  • Сайт міністерства освіти і науки України
  • Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

  • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

  • Методичний портал



  • Новини
    Офіційна інформація



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    «  Грудень 2013  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031




    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 293




    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



    Вітаю Вас, Гість · RSS 2018-02-20, 00.25

    Головна » 2013 » Грудень » 3 » Вітаємо переможців!
    09.07
    Вітаємо переможців!

        30 листопада на базі Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 54 учні 3-11 класів.

    Вітаємо переможців:

    3 клас

    І місце – Будяк Неля, Хоружівський НВК (учитель Ярошенко В.М.);

    ІІ місце – Павленко Альона, Недригайлівська СЗОШ (учитель Сосєдова Н.І.);

    ІІІ місце – Волік Максим, Коровинська ЗОШ ( учитель Куценко Т.І.), Берко Аліна, Вільшанська ЗОШ (учитель Волошина О.О.).

     4 клас

    І місце – Темченко Єлизавета, Недригайлівська СЗОШ (учитель Грицун В.Г.);

    ІІ місце – Колодяжна Вікторія, Вільшанська ЗОШ ( учитель Соболь В.В.);

    ІІІ місце – Макарець Яна, Тернівська ЗОШ ( учитель Мироненко Л.І.).

     5 клас

    І місце – Долуда Каріна, Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Даниленко В.О.);

    ІІ місце – Хоменко Ірина, Хоружівський НВК (учитель Кумеда С.М.), Громико Дар’я, Вільшанська ЗОШ ( учитель Косенко В.М.);

    ІІІ місце – Яременко Анастасія, Коровинська ЗОШ (учитель Войтовець Л.М.).

    6 клас

    І місце –  Матвієнко Віталій, Вільшанська ЗОШ (учитель Дудченко В.М.);

    ІІ місце – Даниленко Іванна, Недригайлівська СЗОШ ( учитель Каліновська Л.О.);

    ІІІ місце – Проненко Юлія, Хоружівський НВК (учитель Кумеда С.М.), Несторенко Анна, Коровинська ЗОШ (Коваленко Г.М.).

     7 клас

    І місце – Булава Тетяна, Недригайлівська СЗОШ ( учитель Шевченко О.В.);

    ІІ місце – Грищенко Юлія, Червонослобідський НВК ( учитель Горпинченко С.М.);

    ІІІ місце – Миколенко Вікторія, Хоружівський НВК (Щербань Р.М.), Шокота Валерія, Тернівська ЗОШ (учитель Квашко Н.В.), Тимченко Наталія, Вільшанська ЗОШ (учитель Дудченко В.М.).

    8 клас

    І місце – Козачок Євгенія, Вільшанська ЗОШ ( учитель Костенко Л.В.);

    ІІ місце – Коваль Артур, Недригайлівська СЗОШ (учитель Демченко Л.П.);

    ІІІ місце – Матяш Владислава, Великобудківський НВК (учитель Радченко М.І.).

     9 клас

    І місце – Курило Ігор, Курманівська ЗОШ ( учитель Гусак Т.М.);

    ІІ місце – Данильченко Віта, Тернівська ЗОШ (учитель Скоробагатько Н.Г.);

    ІІІ місце – Довгорук Ірина, Недригайлівська СЗОШ (учитель Каліновська Л.О.).

     10 клас

    І місце – Козловський Віталій, Вільшанська ЗОШ (учитель Дудченко В.М.);

    ІІ місце – Гакаленко Яна, Недригайлівська СЗОШ ( учитель Косенко К.І.).

    ІІІ місце – Близнюк Аліна, Гринівський НВК ( учитель Власенко Н.М.).

     11 клас

    І місце – Литвиненко Алла, Недригайлівська СЗОШ ( учитель Демченко Л.П.);

    ІІ місце –  Дудченко Вікторія, Вільшанська ЗОШ ( учитель Дудченко В.М.);

    ІІІ місце – Мішура Вікторія, Коровинська ЗОШ ( учитель Білоус Р.Д.).

    Категорія: Новини | Переглядів: 331 | Додав: Nedr_osvita | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Відділ освіти Недригайлівської РДА © 2018
    Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело nedrrvo.at.ua

    >1
    Звернути
    Розвернути чат
    Необхідна авторизація
    0