Відділ освіти
Недригайлівської РДА
Вітаємо працівників освітньої галузі з днем народження: Відділ освіти Недригайлівської РДА   



































  • Офіційне представництво Президента України
  • Недригайлівська районна державна адміністрація
  • Сайт міністерства освіти і науки України
  • Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

  • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

  • Методичний портал



  • Новини
    Офіційна інформація



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    «  Листопад 2013  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930




    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 292




    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



    Вітаю Вас, Гість · RSS 2017-08-17, 00.41

    Головна » 2013 » Листопад » 26 » Вітаємо переможців
    16.52
    Вітаємо переможців
        Вітаємо переможців ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 23 листопада 2013 року.
              5 клас

    І місце – Долуда Каріна, Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Даниленко В.О.);

    ІІ місце – Хоменко Ірина, Хоружівський НВК (учитель Кумеда С.М.), Терещенко Альбіна, Вільшанська ЗОШ ( учителі: Косенко В.М., Костенко Л.В.);

    ІІІ місце – Ніштенко Юлія, Червонослобідський НВК (учитель В’юн І.В.).

     6 клас

    І місце – Даниленко Іванна, Недригайлівська СЗОШ ( учитель Каліновська Л.О.);

    ІІ місце – Ткаченко Сергій, Тернівська ЗОШ ( учитель Квашко Н.В.);

    ІІІ місце – Пономаренко Олена, Хоружівський НВК (учитель Кумеда С.М.).

     7 клас

    І місце – Кіріченко Олена, Вільшанська ЗОШ (учитель Дудченко В.М.);

    ІІ місце – Капленко Марія, Коровинська ЗОШ (учитель Войтовець Л.М.);

    ІІІ місце – Рижкова Анастасія, Недригайлівська СЗОШ (учитель Шевченко О.В.), Шокота Валерія, Тернівська ЗОШ (учитель Квашко Н.В.).

     8 клас

    І місце – Козачок Євгенія, Вільшанська ЗОШ ( учитель Костенко Л.В.);

    ІІ місце – Мірошниченко Руслана, Великобудківський НВК (учитель Рідченко М.І.);

    ІІІ місце – Шило Вікторія, Коровинська ЗОШ (учитель Білоус Л.В.).

               9 клас

    І місце – Курило Ігор, Курманівська ЗОШ ( учитель Гусак Т.М.);

    ІІ місце – Гордієнко Анна, Недригайлівська СЗОШ ( Каліновська Л.О.);

    ІІІ місце – Токаренко Анна, Вільшанська (учитель Бабенко Л.В.).

            10 клас

    І місце – Козловський Віталій, Вільшанська ЗОШ (учитель Дудченко В.М.);

    ІІ місце – Гакаленко Яна, Недригайлівська СЗОШ ( учитель Косенко К.І.), Бондаренко Ольга, Коровинська ЗОШ ( учитель Білоус Л.В.);

    ІІІ місце – Холодна Маргарита, Тернівська ЗОШ ( учитель Терещенко Т.І.).

                11 клас

    І місце – Носаль Юлія, Вільшанська ЗОШ ( учитель Дудченко В.М.);

    ІІ місце – Литвиненко Алла, Недригайлівська СЗОШ (учитель Демченко Л.П.);

    ІІІ місце – Щітка Ірина, Коровинська ЗОШ ( учитель Білоус Р.Д.).

     

    Категорія: Новини | Переглядів: 154 | Додав: Nedr_osvita | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Відділ освіти Недригайлівської РДА © 2017
    Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело nedrrvo.at.ua

    >1
    Звернути
    Розвернути чат
    Необхідна авторизація
    0