Відділ освіти
Недригайлівської РДА
Вітаємо працівників освітньої галузі з днем народження: Відділ освіти Недригайлівської РДА   



































  • Офіційне представництво Президента України
  • Недригайлівська районна державна адміністрація
  • Сайт міністерства освіти і науки України
  • Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

  • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

  • Методичний портал



  • Новини
    Офіційна інформація



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    «  Березень 2013  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031




    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 292




    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



    Вітаю Вас, Гість · RSS 2017-10-20, 15.26

    Головна » 2013 » Березень » 14 » Талановиті діти Недригайлівщини
    10.42
    Талановиті діти Недригайлівщини

    У Недригайлівському районному Будинку дитячої та юнацької творчості в рамках проведення заходів, присвячених Року дитячої творчості, відбувається безліч заходів, що спрямовані на розкриття дитячої творчості, виявлення талановитих та здібних вихованців.

    Головною метою проведення виставки-конкурсу творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Недригайлівщини», що пройшла нещодавно у Будинку дитячої та юнацької творчості, стало відродження традицій місцевих осередків народного мистецтва, розвиток творчих здібностей учнівської молоді району.

           На виставку представлено більше 50 виробів в номінаціях: «Плетіння з природних матеріалів», «Народна лялька», «Витинання», «Вишивка».

        Роботи, подані на конкурс, виготовлені в найкращих традиціях українського декоративно ужиткового мистецтва.  

             На підставі підсумкових матеріалів журі найвищі результати отримали:

     у номінації «Плетіння з природних матеріалів»:

    ІІІ – Олефіренко Володимир, учень Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Рзянін Д.М.)

    у номінації «Українська лялька»:

    І – Токаренко Максим, вихованець БДЮТ (керівник Макаренко С.М.);

    ІІ - Даниленко Іванна, вихованка БДЮТ (керівник Гордієнко Н.І.);

    ІІ – Кузніцова Аміна, учениця Іваницької ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Садова Р.В.);

    ІІІ – Окунь Альона, учениця Іваницької ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Садова Р.В.);

    ІІІ – Животенко Сергій, учень Іваницької ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Садова Р.В.);

    у номінації «Витинання»:

    І – Борисенко Олена, учениця Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Борисенко С.І.);

    ІІ – Крамаренко Юлія, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Нестеренко О.І.);

    ІІІ - Расенко Катерина, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Нестеренко О.І.);

    ІІІ – Губська Каріна, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Нестеренко О.І.);

    ІІІ - Расенко Марина, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Нестеренко О.І.);

    у номінації «Вишивка»:

    І – Гребеник Лілія, вихованка БДЮТ (керівник Гребеник Л.В.);

    ІІ – Номеровська Аліна, учениця Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка БДЮТ (керівник Таценко А.А.);

    ІІ – Кравчук Ольга, учениця Ч-Слобідського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Мальованик Л.І.);

    ІІ – Богдаш Інна, учениця Ч-Слобідського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Мальованик Л.І.);

    ІІ – Кульбачна Олеся, учениця Козелянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Мартиненко Н.Г.);

    ІІІ – Гоженко Вікторія, учениця Ч-Слобідського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Мальованик Л.І.);

    ІІІ – Тютюнник Каріна, учениця Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Борисенко С.І.);

    ІІІ – Пономаренко Дмитро, учень Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Борисенко С.І.);

    ІІІ – Хоменко Вікторія, учениця Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Борисенко С.І.);

    ІІІ – Пономаренко Олена, учениця Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Борисенко С.І.);

    ІІІ – Підгайко Олексій, учень Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Борисенко С.І.). 


      З метою виявлення та підтримки творчих, талановитих дітей району у БДЮТ пройшов районний етап конкурсу-виставки дитячих робіт з образотворчого мистецтва «Юні художники Сумщини», на який представлено 32 творчі роботи з усіх навчальних загальноосвітніх закладів району та БДЮТ.

    Конкурс проходив у 3-х вікових категоріях:

    -         молодшій – діти 7–10 років у номінації «Мій улюблений казковий герой»;

    -        середній – діти 10–14 років у номінації «Позашкілля – це твій дім, будь господарем у нім»;

    -     старшій – учнівська молодь 14–18 років у номінації «Ми – українського роду діти».

      Роботи конкурсантів визначалися творчим розкриттям теми, глибоким змістом. Діти зуміли передати засобами образотворчого мистецтва сутність, глибинний зміст, індивідуальність творчих прийомів та ідею запропонованих тем.

    Учасники конкурсу змагалися у основному та початковому рівнях виконавської майстерності.

    В основному рівні виконавської майстерності результативною була участь вихованців БДЮТ Миколаєнка Віталія (молодша вікова категорія, керівник Філоненко Н.С.), Слободюк Тетяни, Фененко Анастасії, Коломієць Руслани (середня вікова категорія, керівник Бабій І.Г.),  Петрівної Людмили (старша вікова категорія, керівник Бабій І.Г.).

    У початковому рівні виконавської майстерності у молодшій віковій категорії у номінації «Мій улюблений казковий герой» найвищі результати за критеріями оцінювання отримали учень Козелянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ Гриценко Роман (керівник Забара О.П.), учениця В-Будківського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ Куценко Катерина (керівник Пищик Л.О.), учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Терещенко Альбіна (керівник Мошна К.М.), учні Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ Будяк Антон, Хоменко Ірина (керівник Борисенко С.І.), учень Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. Безрук Владислав (керівник Стовбир Г.І.).

    У середній віковій категорії у номінації «Позашкілля – це твій дім, будь господарем у нім» результативною стала участь вихованців Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Довгій Анастасії, Расенко Катерини (керівник Нестеренко О.І.), Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст. Луценко Ірини (керівник Чишко А.В.).

            У старшій віковій категорії у номінації «Ми – українського роду діти» найвищі результати отримали учень Іваницької ЗОШ І-ІІ ст., вихованець БДЮТ Садовий Сергій (керівник Садова В.Ф.), учениця Курманівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тютюнник Руслана (керівник Жмака Л.М.), учениця Гринівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ Шкряда Олена (керівник Білодід О.М.).

    На підставі висновків журі місця розподілені в наступній послідовності:

    в основному рівні виконавської майстерності у молодшій віковій категорії:

              І місце – вихованець БДЮТ Миколаєнко Віталій, керівник Філоненко Н.С.;

         

            у середній віковій категорії:


            І місце – вихованка БДЮТ Слободюк Тетяна, керівник Бабій І.Г.;

            ІІ місце – вихованка БДЮТ Коломієць Руслана, керівник Бабій І.Г.;

            ІІІ місце – вихованці БДЮТ Фененко Анастасія, Костюков Владислав (керівники Бабій І.Г., Філоненко Н.С.);

            у старшій віковій категорії:

            І місце – вихованка БДЮТ Петрівна Людмила, керівник Бабій І.Г.

            У початковому рівні виконавської майстерності у молодшій віковій категорії:

            І місце - учень Козелянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ Гриценко Роман (керівник Забара О.П.);

            ІІ місце - учні В-Будківського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ Куценко Катерина (керівник Пищик Л.О.), Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Терещенко Альбіна (керівник Мошна К.М.);

             ІІІ місце - учні Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ Будяк Антон, Хоменко Ірина (керівник Борисенко С.І.), Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. Безрук Владислав (керівник Стовбир Г.І.);

    у середній віковій категорії:

    І місце – учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Довгій Анастасія (керівник Нестеренко О.І.);

    ІІ місце - учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Расенко Катерина (керівник Нестеренко О.І.);

    ІІІ місце – учениця Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст. Луценко Ірина (керівник Чишко А.В.);

    у старшій віковій категорії:

             І місце - учень Іваницької ЗОШ І-ІІ ст., вихованець БДЮТ Садовий Сергій (керівник Садова В.Ф.);

            ІІ місце - учениця Курманівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тютюнник Руслана (керівник Жмака Л.М.);

             ІІІ місце - учениця Гринівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ Шкряда Олена (керівник Білодід О.М.). 




            Конкурс сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне» відбувся в закладі з метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління, збереження та розвитку народної культури, родинної творчості, вивчення історії свого роду, збереження його традицій.  

             Конкурс пройшов у двох номінаціях: «Краще дерево-схема», «Кращий нарис життєвого і творчого шляху».

              Члени журі конкурсу відзначили творчий підхід педагогів, дітей та їх батьків до виконання «дерев роду» у техніці «паперопластика».

             Цікавим рішенням виконання родовідного дерева відзначилися родини Курила Ігора із села Курмани, Будка Олександра із с. Козельне.

             Цікаві, змістовні нариси життєвого і творчого шляху подані родинами Гордієнко Ірини із селища Недригайлів, Демиденка Богдана із с.В.Будки, Бабенко Вікторії (с.Вільшана), Дяченка Владислава (с.Іваниця).

       Журі відзначає роботи найактивніших учасників конкурсу - родин учнів Хоружівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ Хоменко Ірини, Томки Вікторії, Борисенко Олени, Малько Ангеліни, Будяк Нелі, Деркачівського НВК: ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ Шийки Наталії, які містять цікаві відомості про п’ять колін роду сімей.

               На підставі підсумкових матеріалів журі переможцями стали:  

                         у номінації «Краще дерево-схема»:

            І - дерево-схема родини Дяченка Владислава (Іваницька ЗОШ І-ІІ ст.);

            ІІ - дерево-схема родини Васильченко Віталії (БДЮТ);

            ІІІ - дерево-схема родини Курило Ігоря (Курманівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

          ІІІ - дерево-схема родини Будка Олександра (Козелянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ);

    у номінації «Кращий нарис життєвого і творчого шляху»:

       І – Гордієнко Ірина, учениця Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Зіненко Н.М.);

       ІІ – Дяченко Владислав, учень Іваницької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Садова В.Ф.);

       ІІ – Бабенко Вікторія, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Бабенко В.Д.);

       ІІІ – Демиденко Богдан, учень  В-Будківського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Демиденко І.В.);

       ІІІ – Борисенко Олена, учениця Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Борисенко С.І.). 

              Творчість цих дітей пронизана любов'ю до мистецтва і є частиною національної культури, джерелом духовного розвитку народу. Яскрава, самобутня палітра їх творів збагачує мистецьку скарбницю Недригайлівського краю і залучає багато людей до світу прекрасного.

    Категорія: Новини | Переглядів: 479 | Додав: Nedr_osvita | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Відділ освіти Недригайлівської РДА © 2017
    Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело nedrrvo.at.ua

    >1
    Звернути
    Розвернути чат
    Необхідна авторизація
    0