Відділ освіти
Недригайлівської РДА
Вітаємо працівників освітньої галузі з днем народження: Відділ освіти Недригайлівської РДА   



































  • Офіційне представництво Президента України
  • Недригайлівська районна державна адміністрація
  • Сайт міністерства освіти і науки України
  • Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

  • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

  • Методичний портал



  • Новини
    Офіційна інформація



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    «  Лютий 2013  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728




    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 293




    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



    Вітаю Вас, Гість · RSS 2017-11-22, 19.22

    Головна » 2013 » Лютий » 22 » «Співуча веселка»
    18.00
    «Співуча веселка»

           22 лютого 2013 року у БДЮТ відбувся районний етап обласного конкурсу юних вокалістів «Співуча веселка», в якому взяли участь 38 учасників із Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст., Козелянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ, Курманівської ЗОШ І-ІІІ ст., Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст., Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., Хоружівського
    НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ, Ч-Слобідського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ, Комишанської ЗОШ І-ІІІ ст. та БДЮТ.

         У конкурсі змагалися діти та учнівська молодь у початковому та основному рівнях виконавської майстерності у трьох вікових категоріях:

     - молодшій – діти 7-10 років;

     - середній – діти віком 11-14 років;
     - старшій – учнівська молодь 15 – 18 років.


            На підставі підсумкових матеріалів журі конкурсу місця розподілені у наступній послідовності:

    у початковому рівні виконавської майстерності:

    молодша вікова категорія:

    І місце – Холод Богдан, учень Ч-Слобідського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ, вихованецьБДЮТ (керівник Мальованик Є.П.);

    ІІ місце – Голь Єва, учениця Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Семоненко Д.М.); 
    ІІ місце – Воліна Діана, учениця Козелянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Молибог Н.М.);
    ІІІ місце – Будяк Неля, учениця Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ, вихованка БДЮТ (керівник Терещенко Л.В.);

     середня вікова категорія:

    І місце – Мішкой Аміна, учениця Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (керівник Терещенко Л.В.);

    ІІ місце – Звязка Ліза, учниця Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Семоненко Д.М.);

    ІІ місце – Філоненко Сніжана, учениця Ч-Слобідського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ, вихованка БДЮТ (керівник Мальованик Є.П.);

    ІІІ місце – Павлюк Євген, учень Курманівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Фабрика В.М.);

    ІІІ місце – Марченко Анна, учениця Комишанської ЗОШ І-ІІ ст., вихованка БДЮТ,  (Косенко І.М.);




    старша вікова категорія:

    І місце – Павленко Ліза, учениця Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст., вихованка  БДЮТ (керівник Семоненко Д.М.);

    ІІ місце – Сердюк Олександр, учень Хоружівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ, вихованець БДЮТ
    (керівник Терещенко Л.В.);

    ІІІ місце – Доленко Аліна, учениця Курманівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Фабрика В.М.);

    ІІІ місце – Воронюк Діана, учениця Комишанської ЗОШ І-ІІ ст., вихованка БДЮТ, (Косенко І.М.);


      в основному рівні виконавської майстерності:

    молодша вікова категорія:


    Гран-прі – Токмань Богдана, вихованка БДЮТ (керівник Токмань Т.А.);

    І місце – Гордієнко Ангеліна, вихованка БДЮТ (керівник Павленко Л.А.);

    ІІ місце – Погосян Лаура, вихованка БДЮТ (керівник Павленко Л.А.);

    ІІ місце – Гриценко Олександра, вихованка БДЮТ (керівник Павленко Л.А.);

    ІІ місце – Голь Єва, вихованка БДЮТ (керівник Токмань Т.А.);

    ІІ місце - Андрейцова Олександра, учениця Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка БДЮТ (керівник Терещенко Л.В.);

    ІІІ місце – Латенков Кіріл, вихованець БДЮТ, (керівник Павленко Л.А.);

    ІІІ місце – Винник Ліза, вихованка БДЮТ (керівник Павленко Л.А.);

    ІІІ місце – Гордієнко Мелані, учениця Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка БДЮТ керівник Холод Н.В.);

    ІІІ місце – Карпічко Карина, учениця Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка БДЮТ (керівник Терещенко Л.В.);

    ІІІ місце – Нелін Владислав, учень Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованець БДЮТ керівник Нестеренко О.І.);

    середня вікова категорія:

    І місце – Федорченко Анна, вихованка БДЮТ (керівник Павленко Л.А.);

    ІІ місце – Котляревська Даря, вихованка БДЮТ (керівник Павленко Л.А.);

    ІІ місце – Рябко Олександр, учень Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованець БДЮТ (керівник Терещенко Л.В.);

    ІІ місце – Мартиненко Єлизавета, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка БДЮТ (керівник Нестеренко О.І.);

    ІІІ місце – Швидкий Антон, вихованець БДЮТ, (керівник Павленко Л.А.);

    ІІІ місце – Крамаренко Юлія, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка БДЮТ (керівник Нестеренко О.І.);

    ІІІ місце – Шаповал Віталій, учень Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованець БДЮТ (керівник Нестеренко О.І.);

     старша вікова категорія:

    Гран-прі – Теслик Діана, вихованка БДЮТ (керівник Токмань Т.А.);

    І місце – Павленко Ліза, вихованка БДЮТ (керівник Павленко Л.А.);

    ІІ місце – Коротка Алла, учениця Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка БДЮТ (керівник Холод Н.В.);

    ІІІ місце – Бережна Ніна, учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка БДЮТ (керівник Нестеренко О.І.)

                Бажаємо всім учасникам конкурсу творчих злетів та перемог!















     



     



     



     



     

    Категорія: Новини | Переглядів: 404 | Додав: Nedr_osvita | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Відділ освіти Недригайлівської РДА © 2017
    Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело nedrrvo.at.ua

    >1
    Звернути
    Розвернути чат
    Необхідна авторизація
    0