07.29
    Спартакіада серед допризовної молоді

10 жовтня 2013 року на культурно-спортивному комплексі „Колос” пройшла спартакіада серед допризовної молоді Недригайлівського району 2013 року.

Організаторами спартакіади виступили відділ освіти, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації, Недригайлівське СТК ТСО України на чолі з директором Сопік В.А.

Розпочались змагання з урочистого відкриття на якому слова привітання для майбутніх захисників вітчизни сказав голова районної ради ветеранів спорту Микола Михайлович Маслак

Змагання розпочалися з бігу на дистанцію 100 та 1000 метрів, де кращий результат показали допризовники Коровинської сільської ради, в підтягуванні на перекладені та метанні гранати сильнішими виявились допризовники Недригайлівської селищної ради, в стрільбі з пневматичної гвинтівки найвлучнішими були допризовники Козельненської сільської ради. В загальному заліку команди розташувались так: Перше місце зайняла команда Недригайлівської селищної ради, друге місце зайняла команда Коровинської сільської ради третю сходинку п’єдесталу перемоги посіла команда Курманівської сільської ради. Переможці спартакіади в особистому заліку, команда переможниця та команди призери в загальному заліку були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації.

Організатори спартакіади вдячні за допомогу в проведенні спортивного заходу тренерам Недригайлівської ДЮСШ, працівникам КСК „Колос” та центру первинної медико-санітарної допомоги за медичний супровід спартакіади.

Категорія: Новини | Переглядів: 268 | Додав: Nedr_osvita | Рейтинг: 0.0/0