Результати районної олімпіади з української мови та літератури - 24 Листопада 2015 - Сайт відділу освіти Недригайлівської РДА

Відділ освіти
Недригайлівської РДА
Вітаємо працівників освітньої галузі з днем народження: Щічка Олексій Володимирович (19.03), Козловський Михайло Леонідович (20.03), Гугля Ольга Михайлівна (21.03), Биченко Наталія Василівна (22.03), Кривенко Світлана Миколаївна (22.03), Балицька Валентина Володимирівна (24.03), Мошна Катерина Михайлівна (24.03), Токаренко Вікторія Олексіївна (24.03), Балицька Валентина Володимирівна (24.03), Гумен Світлана Миколаївна (25.03). Відділ освіти Недригайлівської РДА   



































  • Офіційне представництво Президента України
  • Недригайлівська районна державна адміністрація
  • Сайт міністерства освіти і науки України
  • Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

  • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

  • Методичний портал



  • Новини
    Офіційна інформація



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    «  Листопад 2015  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30




    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 288




    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



    Вітаю Вас, Гість · RSS 2017-03-26, 12.10

    Головна » 2015 » Листопад » 24 » Результати районної олімпіади з української мови та літератури
    10.24
    Результати районної олімпіади з української мови та літератури
    21 листопада відбулася районна олімпіапда з української мови та літератури переможцями стали: Васильківська Анастасія – учениця 7 класу В – Будківський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце (вчитель Бузова І.С); Долуда Каріна - учениця 7 класу Недригайлівської СЗОШ І – ІІІ ст. – ІІ місце ( вчитель Даниленко В.О); Кульбачна Євгенія – учениця 7 класу Вільшанської ЗОШ І – ІІІ ст. – ІІІ місце ( вчитель Бабенко Л.В); Даниленко Іванна – учениця 8 класу Недригайлівської СЗОШ І – ІІІ ст. –І місце(вчитель Каліновська Л.О); Ткаченко Сергій – учень 8 класу Тернівська ЗОШ І – ІІІ ст. –ІІ місце ( вчитель Квашко Н.В); Грищенко Вікторія – учень 8 класу Комишанська ЗОШ І – ІІІ ст. – ІІІ місце ( вчитель Артюхова Г.А); Сердюк Катерина – учениця 9 класу Недригайлівської СЗОШ І – ІІІ ст. –І місце (вчитель Шевченко О.В); Кіріченко Олена учениця 9 класу Вільшанської ЗОШ І – ІІІ ст. – ІІ місце (вчитель Дудченко В.М); Артюхова Тетяна – учениця 10 класу Вільшанська ЗОШ І – ІІІ ст. – І місце ( вчитель Дудченко В.М); Бордун Ірина – учениця 10 класу Недригайлівської СЗОШ І –ІІІ ст. – ІІ місце( вчитель Демченко Л.П); Шило Вікторія – учениця 10 класу Коровинська ЗОШ І – ІІІ ст. – ІІІ місце (вчитель Білоус Л.В); Курило Ігор – учень 11 класу Курманівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце( вчитель Гусак Т.М); Довгорук Ірина – учениця 11 класу Недригайлівської СЗОШ – ІІ місце ( вчитель Каліновська Л.О); Данильченко Віта – учениця 11 класу Тернівської ЗОШ І- ІІІ ст. – ІІІ місце ( вчитель Квашко Н.В)
    Переглядів: 237 | Додав: Nedr_osvita | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Відділ освіти Недригайлівської РДА © 2017
    Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело nedrrvo.at.ua

    >1
    Звернути
    Розвернути чат
    Необхідна авторизація
    0