Відділ освіти
Недригайлівської РДА
Вітаємо працівників освітньої галузі з днем народження: Відділ освіти Недригайлівської РДА   



































  • Офіційне представництво Президента України
  • Недригайлівська районна державна адміністрація
  • Сайт міністерства освіти і науки України
  • Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

  • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

  • Методичний портал



  • Новини
    Офіційна інформація



    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0


    «  Квітень 2011  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930




    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 292




    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



    Вітаю Вас, Гість · RSS 2017-10-21, 05.43

    Головна » 2011 » Квітень » 14 » Обдаровані діти Недригайлівщини – наша гордість
    13.27
    Обдаровані діти Недригайлівщини – наша гордість

    Обдаровані діти Недригайлівщини – наша гордість

             На базі Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося районне свято вшанування учнівської молоді, переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. 


            20 кращим учням району вручено посвідчення переможців, подарунки, солодощі від  спонсора – директора  Роменського  заводу продтоварів   Саєнка О.І. В заході взяли участь голова РДА Коренев О.І., заступник голови РДА Сиротенко А.Г., заступник голови районної ради Сердюк Ю.А., начальник відділу освіти Токаренко О.І.

         Список переможців ІІ та III етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

    1. Ткаченко Анна Костянтинівна (Недригайлівська СЗОШ), переможець ІІІ етапу олімпіади з  світової літератури, переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з історії, української мови та літератури.

     2. Федяй Олена Володимирівна (Вільшанська ЗОШ), переможець ІІІ етапу олімпіади з  світової літератури, переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з історії, української мови та літератури.

     3. Покотило Анна  Вадимівна (Недригайлівська СЗОШ), переможець обласного етапу конкурсу учнівської творчості ім.Т.Г.Шевченка, переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури, світової літератури, англійської мови.

     4. Валюх Вікторія Анатоліївна (Недригайлівська СЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з історії, української мови та літератури, світової літератури.

     5.Чернуха Альона Олексіївна (Козелянський НВК), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з біології та фізики.

     6. Квашко Ірина Олександрівна (Тернівська ЗОШ),  переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з хімії та географії.

     7.  Сокрута Юлія Олександрівна (Недригайлівська СЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з правознавства та англійської мови.

     8. Захарченко Богдан Сергійович (Коровинська ЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з хімії та математики.

     9. Пономаренко Ігор Миколайович (Недригайлівська СЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з історії.

     10.Москаленко Ярослав Юрійович (Тернівська ЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з інформатики.

     11.Яркова Анна Андріївна (Беседівська ЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з біології.

     12.Дяченко Маргарита Іванівна (Гринівський НВК), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з біології.

     13.Кривопатря Руслан Федорович (Недригайлівська СЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з англійської мови.

     14.Криштоп Сергій Вікторович (Вільшанська ЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з географії.

     15.Сіромаха Владислав Юрійович (Коровинська ЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з географії.

     16.Щітка Ірина Олександрівна (Коровинська ЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з фізики.

     17.Гриценко Вікторія Анатоліївна (Недригайлівська СЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з основ правознавства.

     18.Моша Тетяна Леонідівна (Тернівська ЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з математики.

     19.Кущ Вікторія Анатоліївна  (Недригайлівська СЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з німецької мови.

     20.Мішура Вікторія В’ячеславівна (Коровинська ЗОШ), переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу олімпіади з хімії.


    Категорія: Новини | Переглядів: 601 | Додав: Nedr_osvita | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Відділ освіти Недригайлівської РДА © 2017
    Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело nedrrvo.at.ua

    >1
    Звернути
    Розвернути чат
    Необхідна авторизація
    0