Відділ освіти
Недригайлівської РДА
Вітаємо працівників освітньої галузі з днем народження: Відділ освіти Недригайлівської РДА    • Офіційне представництво Президента України
 • Недригайлівська районна державна адміністрація
 • Сайт міністерства освіти і науки України
 • Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

 • Методичний портал • Новини
  Офіційна інформація  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  «  Серпень 2016  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031
  Оцініть мій сайт
  Всього відповідей: 293
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання  Вітаю Вас, Гість · RSS 2018-02-21, 09.59

  Головна » 2016 » Серпень » 09

  Лілія Гриневич дала розгорнуте інтерв’ю кореспондентові інтернет-видання «Українська правда. Життя» щодо оновлення навчальних програм та інших актуальних питань реформи української освіти. До вашої уваги — основні тези, які висловила Міністр. Про оновлення навчальних програм Колегія МОН затвердила оновлені навчальні програми для початкової школи. У серпні в кожній області відбудуться конференції для вчителів, під час яких мають розглянути три головні питання, як-от: готовність до нового навчального року концепція нової української школи програми початкової школи. Окрім того, оновлені програми розглянуть і детально з ними ознайомляться на засіданнях методичних об'єднань вчителів початкової школи. Водночас інститути післядипломної освіти в кожній області отримали вказівки, що основною темою курсів підвищення кваліфікації має бути запровадження методик компетентнісного навчання. «З учителями треба працювати, змінювати їхнє розуміння навчання. Крім того, треба моніторити діяльність вчителів, і це справа адміністрації шкіл. Коли вчителі отримають оновлені програми, ми будемо їх націлювати на те, аби вони навчали саме за ними» Приміром, за зміненими програмами у першому семестрі першого класу буде лише усне мовлення. Тож вчителі англійської мови не матимуть права давати завдання виконували графічне копіювання слів — абсолютно безглузді для дитини, яка щойно вчиться писати рідною мовою. Якщо вчитель продовжу ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 186 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-08-09 | Комментарии (0)

  На це вказано в Методичних рекомендаціях з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році, поданих у листі Інституту модернізації змісту освіти у листі від 25.07.2016 № 2.1/10-1828. Візьміть на замітку. Пам’ятні дати 980 років (1037) від заснування бібліотеки Софійського собору, першої відомої бібліотеки в Київській Русі 385 років (1632) від початку діяльності Києво-Могилянського колегіуму, першого вищого навчального закладу на території України 380 років (1637) від виходу «Євангелія Учительного» у друкарні Києво-Печерської лаври в перекладі українською мовою з виправленнями і вступним словом Петра Могили 295 років (1722) від заснування Харківського колегіуму — другої після Києво-Могилянської академії школи з повним курсом наук для всіх верств населення 200 років (1817) від заснування Рішельєвського ліцею, закритого середнього навчального закладу підвищеного типу (нині — Одеський національний університет імені І. І. Мечникова) 180 років (1837) з початку видання діячами «Руської трійці» альманаху «Русалка Дністровая» — першої книги українською мовою в Галичині 150 років (1867) від виходу журналу «Учитель» — одного з перших педагогічних друкованих органів в Україні та першого світського періодичного видання Закарпаття, завданням якого було підвищення професійного рівня вчителів та сприянн ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 364 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-08-09 | Комментарии (0)

  У листі наголошено на актуальності проблеми здоров'я школярів. І саме педагоги мають змогу здійснювати здоров'язбережувальний та здоров'яформувальний вплив на школярів. З огляду на це серед педагогічно доцільних прийомів виокремлено такі, як: використання на заняттях таких елементів змісту (фактів, аргументів, прикладів, задач), які б поступово переконували школярів у негативних наслідках шкідливих звичок для здоров'я та необхідності здорового способу життя (навчальний аспект); організаційно-педагогічна робота, спрямована на формування в школі норм і традицій залучення до здорового способу життя, «моди на здоров'я». Задля пропаганди здорового способу життя та організації спортивно-масової зайнятості учнів рекомендують звертатися до різних напрямів роботи: Спортивно-масова робота визначення в межах учнівського самоврядування відповідальних за спортивно-масову роботу (початок навчального року) планування спортивно-масової роботи в школі (початок навчального року) участь у військово-патріотичній роботі (протягом навчального року) участь у всеукраїнських та регіональних спортивних змаганнях (протягом навчального року) Фізкультурно-оздоровча робота доведення до відома батьків інформації про спортивні секції та (або) наявності тренажерного залу в школі (початок навчального року) проведення днів здоров'я (протягом навчального року) організація зарядок та «фізкультхвилинок» на уроках (протягом навчального рок ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 322 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-08-09 | Комментарии (0)

  Концепцію “Нової української школи” – ідеологію реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році, сьогодні, 18 серпня 2016 року, під час педагогічної конференції «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік» в Будинку Уряду презентувала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. “Наше завдання – кожній дитині дати доступ до якісної освіти. Успіх України в тому, щоб побудувати суспільство освіченого загалу, бо кожна дитина, не залежно від її здібностей, має право на успіх в житті, на максимальне розкриття власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта”, - наголосила Лілія Гриневич. Міністр зазначила, що реформа орієнтована на те, щоб зробити випускника конкурентноздатним у 21-му столітті - випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя. Формула “Нової української школи” складається з 8 базових компонентів:

  ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 158 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-08-09 | Комментарии (0)

  Затверджено 13 оновлених та “розвантажених” навчальних програм для школярів 1-4 класів - вже з 1 вересня дітям в молодшій школі буде навчатися легше. Відповідне рішення прийняла Колегія Міністерства освіти і науки України сьогодні, 4 серпня, під час засідання в приміщені МОН. “У нас була система координат, були принципи, якими ми керувалися. Йдеться про видалення з програм зайвої інформації, усунення дублювання, відбір найбільш важливих тем та їх логічний виклад, а також запровадження компетентністного підходу. Ми підходили до розвантаження дуже відповідально, треба постійно пам’ятати, що програми надбудовують одна одну й не можна просто так щось висмикувати з них. Найважливішим для нас було підняти якість освіти, а не якимось чином її опустити. Тому ми залишили якісні показники – що має вміти дитина, але в цих програмах змінили дорогу до їх досягнення”, - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Є зміни, що торкнулися абсолютно всіх оновлених програм. Знято фіксовану кількість годин на вивчення кожної теми – учителі визначатимуть їх самостійно. Ця новація покликана зробити навчальний процес логічнішим та дати більшу свободу вчителю, адже ко ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 112 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-08-09 | Комментарии (0)

  Відділ освіти Недригайлівської РДА © 2018
  Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело nedrrvo.at.ua

  >1
  Звернути
  Розвернути чат
  Необхідна авторизація
  0