Відділ освіти
Недригайлівської РДА
Вітаємо працівників освітньої галузі з днем народження: Відділ освіти Недригайлівської РДА    • Офіційне представництво Президента України
 • Недригайлівська районна державна адміністрація
 • Сайт міністерства освіти і науки України
 • Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 • Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

 • Методичний портал • Новини
  Офіційна інформація  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  «  Березень 2016  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031
  Оцініть мій сайт
  Всього відповідей: 293
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання  Вітаю Вас, Гість · RSS 2018-02-21, 10.09

  Головна » 2016 » Березень » 09

  Педагогів дошкільних навчальних закладів запрошують до участі у Всеукраїнському фестивалі-огляді ліпшого досвіду робіт з навчання дітей англійської мови «Hello English». Фестиваль проходитиме з 10 березня по 10 червня в режимі онлайн. У листі Міністерства освіти і науки України «Щодо проведення Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах «Hello English» від 29.02.2016 № 1/9-104 визначено перелік матеріалів, які допускають до участі у фестивалі. Це: методична розробка однієї форми роботи з дітьми (заняття, свята або розваги, інсценізації або театралізації, сюжетно-рольової гри тощо); відеозапис (до п’яти хвилин); слайдова презентація (до 15-ти слайдів) заходу, окремих методів, прийомів чи авторських засобів навчання англійської мови. Методичну розробку слід подавати у формі плану-конспекту. Вона повинна містити: прізвище, ім’я і по батькові педагога; повну назву навчального закладу; поштову адресу навчального закладу; форму і тему роботи; вікову адресацію; освітню мету; обладнання; хід проведення з описом системи завдань, заст ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 228 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-03-09 | Комментарии (0)

  Краудфандингова платформа GoFundEd дасть змогу вчителям отримати гроші на потреби класу або на реалізацію проектів, що поліпшать якість викладання. Кожен охочий може стати благодійником, допомогти вчителю реалізувати його задум і зробити навчальне середовище для учнів кращим. Проект, який викликав довіру, можна підтримати фінансово або організаційно. Для того щоб потрапити на платформу GoFundEd освітній проект повинен: мати певну цінність для учнів або інших учасників навчально-виховного процесу в школі (вчителів, батьків тощо); відповідати принципам сталого розвитку (не бути точковим, а мати механізм постійного впливу); мати чіткий механізм впливу на навчальний досвід учнів, вчителів тощо; бути реалістичним у виконанні (мати конкретну ціль, графік реалізації, метрику успішності). GoFundEd — це своєрідний «валідатор» проектів на їх відповідність всім критеріям. Краудфандингова платформа також контролює реалізацію проекту та розподіл коштів. Кожен розробник проекту зобов’язаний надіслати фінансовий та змістовий звіт не пізніше ніж через два тижні після його реалізації. Як тільки проект назбирає нео ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 201 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-03-09 | Комментарии (0)

  Перший заступник міністра освіти та науки Інна СОВСУН повідомила, що вступна кампанія в 2016 році триватиме з 11 до 27 липня. За словами І. СОВСУН, це повинно сприяти уникненню черг в приймальній комісії. Крім того, очікується, що абітурієнти будуть подавати більше заяв в електронному вигляді, повідомляє Укрінформ. Для тих абітурієнтів, які вступають на спеціальності, де передбачено проведення співбесіди або проведення творчих конкурсів, прийом документів триватиме до 20 липня. Зарахування на місця державного замовлення буде здійснюватися до 6 серпня. Заступник міністра зазначила, що в цьому році при зарахуванні на бюджет також діє система пріоритетності, коли абітурієнт самостійно визначає пріоритетність кожної з 15 заяв до ВНЗ. За її словами, цьогоріч буде збільшено кількість вишів, куди можна буде подати вступні заяви, але обмежується кількість спеціальностей, які може вибрати абітурієнт.

  ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 169 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-03-09 | Комментарии (0)

  Уряд розпорядився визнати такими, що втратили чинність/не застосовуються на території України, акти санітарного законодавства, видані центральними органами виконавчої влади УРСР/СРСР, у тому числі їх посадовими особами, якими затверджено: санітарні, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні, санітарно-епідеміологічні, протиепідемічні, гігієнічні правила і норми; державні санітарно-епідеміологічні нормативи; санітарні регламенти. Це визначено розпорядженням КМУ від 20.01.2016 № 94-р, яке набирає чинностi з 1 сiчня 2017 року.

  «Pedrada»< ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 96 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-03-09 | Комментарии (0)

  Благодійний фонд MagneticOne.org запустив пошуковий механізм по освітніх ресурсах Osvita.Plus, на якому можна легко знайти потрібну для навчання інформацію. Пошуковик було створено для зручності учнів, студентів, учителів, викладачів. Ціль проекту — стимулювати молодь України до самоосвіти та використання онлайн-курсів. Механізм пошуку Osvita.Plus має суттєву перевагу: вузька спеціалізація на освітніх ресурсах. «Незасміченість» системи рекламою дасть можливість сфокусуватись на потрібному матеріалі. Система міститить ресурси з перевіреними матеріалами, відеокурсами для навчання. Для того щоб скористатись пошуковиком, необхідно просто вписати потрібну тему, обрати її та переглянути запропоновані матеріали. Пошуковик швидко надасть якісний матеріал українською мовою тільки із перевірених сайтів..

  ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 75 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-03-09 | Комментарии (0)

  Прем’єр-міністр Яценюк доручив Міністерству освіти і науки України в десятиденний термін розібратися з ситуацією в ДП "Інфоресурс", через яку приватна компанія отримувала 13 млн. грн. на рік за доступ до електронної бази з питань освіти. Про це він заявив на засіданні уряду в четвер, повідомляє Урядовий портал. За словами першого заступника міністра освіти Інни Совсун, Державне підприємство "Інфоресурс" є адміністратором єдиної державної електронної бази з питань освіти. Вона підкреслила, що база даних належить державі, а програмні засоби – приватній особі. Совсун повідомила, що університети сплачують за доступ до бази 1,80 гривні за кожного студента за квартал. У свою чергу Яценюк підкреслив, що компанія за рік отримала 13 млн грн та доручив МОН в десятиденний термін розібратися з ситуацією щодо державного підприємства "Інфоресурс". Як відомо, платний доступ вищих навчальних закладів до Єдиної електронної бази з питань освіти був започаткований після її створення за часів управління галуззю екс-міністром Дмитром Табачником. Подібна практика була продовжена і за нового керівництва МОН та уряду. ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 77 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-03-09 | Комментарии (0)

  Основна мета створення опорних шкіл – забезпечення якості освіти, рівного доступу до якісної освіти, а також питання ефективності використання ресурсів. На цьому наголосив заступник міністра освіти Павло Хобзей, презентуючи проект створення опорних шкіл, під час засідання уряду. «Ми маємо малокомплектні школи, де навчання учнів надзвичайно дороге, але найгірше – там надзвичайно низький рівень якості освіти», - зазначив Павло Хобзей. Сьогодні в Україні налічується 613 шкіл І-ІІ ступенів, де навчаються менше 25 учнів з 1-го по 9-й класи. Вартість навчання одного учня в таких школах обходиться державі понад 50 тисяч гривень на рік при середній розрахунковій вартості навчання одного учня по країні у 9 тис. 100 грн. При створенні опорних шкіл початкові школи залишатимуться за місцем проживання дитини, а учні які навчаються у 5-9 класах перейдуть навчатися в опорну школу. Рішення про створення опорних шкіл будуть приймати громади. Для прийняття рішення місцевими органами самоврядування щодо консолідації мережі шкіл та створення опорної школи має бути створена відповідна інфраструктура, а також мож ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 226 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-03-09 | Комментарии (0)

  У Державній інспекції навчальних закладів України провели моніторинг окремих питань функціонування системи освіти України. Про це під час засідання колегії МОН повідомив голова ДІНЗ Руслан Гурак. За словами чиновника, під час моніторингу у сфері дошкільної освіти було зафіксовано позитивну динаміку щодо збільшення мережі дошкільних навчальних закладів та чисельності дошкільників у всіх регіонах України. Моніторинг проведений інспекцією у сфері загальної середньої освіти виявив різну середню вартість навчання одного учня у відсотках до валового регіонального продукту: від 9,8% до 91,4%. «Також моніторинг виявив потребу шкіл у сучасному обладнанні навчальних кабінетів природничо-математичного циклу, над забезпеченням якої МОН наразі працює», - повідомив Гурак. У сфері професійно-технічної освіти виявлено потребу в удосконаленні порядку формування державного замовлення на підготовку робітничих кадрів, а також приведення системи профтехосвіти у відповідність до потреб ринку праці. Окрім того, Руслан Гурак повідомив, що у сфері вищої освіти зафіксовано перевищення в середньому у три рази співвідношення кількості вищих н ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 172 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-03-09 | Комментарии (0)

  З метою методичної допомоги навчальним закладам Освіта.ua разом з провідними вітчизняними фахівцями презентує безкоштовний збірник диктантів, що стане у пригоді учителям української мови при підготовці та проведенні державної підсумкової атестації в 9-му класі. У добірці запропоновано 100 текстів диктантів, що охоплюють усі теми чинної програми з української мови в 5–9 класах. За тематикою тексти презентують українську культуру, історію, науку та літературу. Матеріал добирався з довідників, науково-популярної літератури, сучасної публіцистики, творів українських письменників та адаптовувався відповідно до чинного правопису сучасної української мови. Тексти диктантів також відповідають вимогам до проведення державної підсумкової атестації учнів з української мови, мовній і соціокультурній змістовим лініям, мають пізнавальний характер і значний виховний потенціал. Тут є розповіді про українських науковців, політиків, письменників та акторів, а також пейзажні замальовки та цікаві факти про мальовничі місця України, етюди про мистецькі жанри та незвичайні вподобання. Для зручності тексти згруповано за певними тем ... Читати далі »

  Категория: Новини | Просмотров: 252 | Добавил: Nedr_osvita | Дата: 2016-03-09 | Комментарии (0)

  Відділ освіти Недригайлівської РДА © 2018
  Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело nedrrvo.at.ua

  >1
  Звернути
  Розвернути чат
  Необхідна авторизація
  0