Вітаю Вас, Гість · RSS 2018-04-23, 03.06

Освітні округи 
 
 
 
 
Загальноосвітні школи Недригайлівського району
 
 № пп Назва навчального закладу Адреса Керівник Телефон   К-сть дітей Електронна адреса
1 Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

с.Вільшана,

Леніна, 14

Захарченко
Валентина Олексіївна
5-61-36 206 vilshana-sh@yandex.ru
2  Великобудківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІступенів, дошкільний навчальний заклад 

с.В-Будки,

Перемоги, 60

Конотоп
Іван Павлович
5-76-77 39 VBudki.nvk@yandex.ru
3 Гринівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІступенів, дошкільний навчальний заклад с.Гринівка Косенко
Ганна Іванівна
5-39-34 44 gruniwca@ukrpost.ua
4  Козелянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІступенів, дошкільний навчальний заклад с.Козельне, 

Кошового, 1

Будко Михайло Іванович 5-41-31 62 ma_am@i.ua
5 Коровинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 

с.Коровинці,

Леніна, 70

Шило
Віктор Сергійович

5-83-12

5-80-09

241

kzosh_shilo@sm.ukrtel.net

korovincy_school@mail.ru

6 Курманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

с.Курмани,

Леніна, 32

Богодушко Валентина Вікторівна 5-70-30 46
kurmanu_scool@mail.ru
7  Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

смт Недригайлів,

 Комінтерна, 25

Колоусова Наталія Іванівна

5-55-83

5-52-73

560
nedrshool@sm.ukrtel.net
nedrschool@mail.ru
8 Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

смт Терни,

Шкільна, 2

Виноградов
Олександр Григорович
5-31-57 318 ternuhkola1011@rambler.ru
9  Томашівський навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад с.Томашівка, Центральна, 7 Вернигора
Євгеній Олександрович
5-37-33 55 tomashivkanwk@rambler.ru
10 Хоружівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад с.Хоружівка, Першотравнева,2 Ющенко
Валентина Григорівна

5-46-55

5-45-81

126 horug_nvk@ukrpost.ua
11 Ч-Слобідський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад с.Червона Слобода В’юн Михайло Володимирович 5-42-41 42 chsloboda35@gmail.com
12

 Деркачівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад 

с.Деркачівка,
Марії Заїченко
Кущ
Ольга Іванівна
5-49-33 32 derkachivka@mail.ru
13  Іваницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів     с.Іваниця, Шкільна, 1 Мірошниченко Зоя Михайлівна 5-47-20 28

ivanica.zoch@yandex.ru

14 Комишанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

с.Комишанка,

 Сумська, 75

Сітало Любов Миколаївна 5-66-43 30 komish_znz@ukrpost.ua
15  Маршалівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад с.Маршали Романенко
Наталія Іванівна
5-44-15 21 -